Oferta stworzona dla Ciebie

Po pierwszym planie decydujemy wspólnie jak miałaby wyglądać dalsza współpraca i decydujemy jak długo będzie ona trwała. Z doświadczenia ze swoimi klientami wiem, że na jednym 4 tygodniowym planie się jeszcze nigdy nie skończyło. Długofalowa współpraca pozwala nam przebrnąć miesiąc w miesiąc przez wszystkie ważne elementy budowania super formy nie tylko na najbliższe LATO, ale na LATA!​​​​​​​

Oferta indywidualna Pakiety

Opis oferty

Crossfit

CrossFit to trening funkcjonalny, wykonywany najczęściej na dużej intensywności, angażujący całe ciało do wszechstronnej pracy.

Dążymy do nieustannego równomiernego rozwoju wszystkich najważniejszych cech motorycznych - sprawności układu sercowo-naczyniowo-oddechowego, wytrzymałości siłowej, siły, gibkości, równowagi, mocy, szybkości, zwinności, celności/dokładności.

Takie podejście na nowo kształtuje nam definicję SPRAWNOŚCI, a o nią walczymy przede wszystkim.

CrossFit ma przygotować nas na każde wyzwanie fizyczne - na to, co nieznane i niepoznane - zarówno w życiu codziennym jak i sportowym oraz w warunkach ekstremalnych.

Dzięki swojej wszechstronności i skuteczności CrossFit jest systemem, z którego na całym świecie z powodzeniem korzystają jednostki specjalne, służby mundurowe oraz zawodnicy różnych dyscyplin sportowych, a także wszyscy ludzie lubiący wyzwania.

DLA KOGO?

CrossFit jest systemem, z którego na całym świecie z powodzeniem korzystają jednostki specjalne, służby mundurowe oraz zawodnicy różnych dyscyplin sportowych, a także wszyscy ludzie lubiący wyzwania.

ZAMÓW

Trening Personalny

Trenowanie ze mną to przygoda, która pozwala poprawić swoje odżywianie, ciało oraz podejście do życia.

Jest to odpowiednio dobrany system treningowy do możliwości i potrzeb klienta. Współpraca rozpoczyna się od sprawdzenia mobilności, wad postawy oraz poziomu zaawansowania osoby ćwiczącej. Doskonalenie techniki oraz stała kontrola postępów pozwala na zrealizowanie obranego na konsultacji celu w przyjemny i bezpieczny sposób.

Program treningowy dobrany jest w oparciu o badania możliwości klienta. Nieodłącznym elementem treningu jest rozgrzewka z aktywizacją mięśni oraz końcowe rozciąganie z rozluźnieniem.

Trening to nie tylko zmęczenie. To również nauka pracy różnymi akcesoriami treningowymi oraz poznawanie możliwości wykorzystania masy swojego ciała. Gimnastyka, trening siłowy czy trening funkcjonalny to tylko kilka możliwości by osiągnąć Twój cel!

Ogromną satysfakcję daje mi prowadzenie amatorów, osób które po prostu chcą zmienić swoje ciało i poprawić sprawność. Trenowanie ze mną to przygoda, która pozwala poprawić swoje odżywianie, ciało oraz podejście do życia.

DLA KOGO?

Wszystkich, którzy pragną efektywnego treningu, poprawy swoich osiągnięć i potrzebują lepszej motywacji.

ZAMÓW

Boks

Boks ma wpływ na rozwój zalet charakteru oraz sposobu podejmowania decyzji. Rozładowuje napięcie emocjonalne, frustracje.

Częstotliwość i godzina treningu ustalana jest z trenerem osobistym przez zainteresowanego. W treningu dużą rolę odgrywa tak zwane tarczowanie. Polega ono na zadawaniu ciosów w tarcze bokserskie trzymane przez trenera, który bardzo szybko i precyzyjnie koryguje błędy oraz w łatwy sposób wprowadza nowe ciosy lub obrony w przypadku wczesnej nauki.

Klienci zaawansowani doskonalą na tarczach kombinacje uderzeń w złożonych układach tworzonych pod indywidualne zdolności i predyspozycje danej osoby. Treningi zawierają również pracę z workiem bokserskim oraz obciążeniami.

Podczas zajęć korzysta się z całego zaplecza treningowego sali. Co wnosi Boks w nasze życie?

Boks ma wpływ na rozwój zalet charakteru oraz sposobu podejmowania decyzji. Rozładowuje napięcie emocjonalne, frustracje. Ponadto charakter tej dyscypliny sportu pozwala traktować zajęcia jako naukę samoobrony.

  • osób oczekujących szybkich efektów i podnoszenia swoich umiejętności technicznych,
  • osób, które mają nienormowany czas pracy,
  • jako alternatywa dla monotonnych zajęć w siłowni lub zajęć fitness.
  • dla pasjonatów sportów walki

Moje doświadczenie z boksem pozwala mi nauczać ludzi tej dyscypliny w najbardziej przystępny sposób. Bezpiecznie, dynamicznie i gwarantując dobrą zabawę.

Sięgnij po trenera personalnego, dołącz do grona ludzi sukcesu.

Dla kobiet jest to szybka droga do super sylwetki oraz utraty zbędnych kilogramów. Dla Panów dobra zabawa i przypomnienie kto jest samcem alfa!

Systematyczne treningi mają znakomity wpływ na cały organizm. Pozytywnie wpływają na pracę układu krążenia, serca, mięśni, stawów i płuc. Boks jest jedną z najlepszych form treningu wytrzymałościowego i dynamicznego. Podczas godzinnego treningu boksu można spalić do 1000 kilokalorii!

DLA KOGO?

  • osób oczekujących szybkich efektów i podnoszenia swoich umiejętności technicznych,
  • osób, które mają nienormowany czas pracy,
  • jako alternatywa dla monotonnych zajęć w siłowni lub zajęć fitness.
  • dla pasjonatów sportów walki
ZAMÓW

Wybierz co cię interesuje

Oferta indywidualna

Pakiety