Potrafię pomagać ludziom. Moje narzędzia to sport, pasja, poświęcenie i konsekwencja.

Kilka słów o mnie

Odkąd sięgam pamięcią śledziłem losy superbohaterów. Ich moce. Ich dokonania. Oczywiście z wiekiem dotarło do mnie, że nie będę rozmiarów Hulka, ani chodził po ścianach jak Spider Man. Zdałem sobie też sprawę, że mam inną moc. Potrafię pomagać ludziom. Moje narzędzia to sport, pasja, poświęcenie i konsekwencja.

Jako sportowiec mam bagaż doświadczeń z kilku dyscyplin, które nauczyły mnie pokory, determinacji i motywacji w dążeniu do celu. Dzisiaj te wartości przekazuje osobom z którymi współpracuję. Nie raz się potykałem i mi się nie chciało. Poznałem też smak porażki i radość zwycięstwa.

Treningi personalne

Profesjonalne plany treningowe spersonalizowane do Twoich potrzeb i możliwości

Zobacz film

W życiu jak i w sporcie raz się wygrywa, raz się przegrywa. Nie liczy się Twój rekord, a to czy masz wystarczająco dużo sił by wciąż iść na przód. Jak już pewnie wiecie życie to nie kolorowa tęcza i kwiaty dookoła Nas. To często dużo przeszkód do pokonania. Nie ważne jak dużo, ważne, że razem damy radę!

Ukończyłem szkolenia

  • CrossFit HQ level 1 trainer
  • Life Fitness Master Trainer
  • Dieta i Suplementacja Jakub Mauricz
  • Strenght Coach Specjalist
  • Dieta i Suplementacja w Sportach Walki Jakub Mauricz
  • Technika Przysiadu Barbell Brothers
  • Systemy podwieszane TRX
  • i wiele innych krajowych i międzynarodowych szkoleń

DOŚWIADCZENIE

Dziesiątki odbytych szkoleń, warsztatów oraz seminarium pozwoliły mi zgromadzić niezbędną wiedzę, by poradzić sobie z każdym przypadkiem treningowym i dobrać dla Ciebie jak najlepszy zestaw ćwiczeń.

Moje doświadczenia z takimi trenerami jak Mariusz Cendrowski, Robert Buda, Zygmunt Gosiewski, Roman Burda, Janusz Janowski oraz Jami Tikkanen, pozwalają mi kształtować swój warsztat i ciągle go rozwijać.

Dlaczego warto

Nie jestem banerem reklamowym i nie zamierzam rzucać tutaj chwytliwych haseł. Moją reklamą są moi podopieczni, którzy osiągneli swój cel. W swojej bazie klientów mam na koncie współprace ze sportowcami, osobami początkującymi, kobietami w ciąży, osobami po urazach i wypadkach, a także z zaburzeniami neurologicznymi. Nie szukam łatwych rozwiązań. Szukam dobrych! Nie dla mnie. Dla Ciebie.

Współpraca Online

Jest to forma prowadzenia treningowego w oparciu o wcześniej wypełniony wywiad i rozmowę wprowadzającą. Na bazie uzyskanych informacji, układam plan treningowy, który pozwoli Ci zrealizować Twój cel.

ZAPYTAJ

Darmowe Konsultacje

To spotkanie pozwoli nam się poznać. Porozmawiać na temat Twoich potrzeb i zaplanować jak skutecznie osiągnąć cel. W miłej atmosferze odbędziemy godzinne spotkanie, które rozjaśni Ci na czym polega współpraca ze mną.

ZAPYTAJ